top of page

Merve Yalım Toprakhisar

Bireysel Koçluk & Kurumsal Koçluk & Çalışan Bağlılığı & İş Ve Yaşam Dengesi

1988 Bursa doğumluyum. İlköğrenimimi Özel İnal Ertekin'de tamamladım. Lise öğrenimimi Bursa Cumhuriyet lisesinde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünü okudum. Kurumsal hayata 18 yaşımda adım attım. 
 
İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladığım iş yaşamıma satış-pazarlama, yönetici pozisyonlarında devam ettim. Tüm işlerim insan odaklı oldu, bu da bana ciddi tecrübeler sağladı. En güzel tecrübelerim ise anne olduğum süreçle başladı.
 
Çalışan bir anne olarak, çevreme ve iş hayatıma daha fazla katkı sağlamam gerektiğini farkına vardım. Ve hem kendime, hem sosyal çevreme  hem de kurumsal hayattaki gelişimime katkı sağlamak için koçluk eğitimlerine başladım.
 
459 saatte tamamladığım koçluk eğitimlerim sonrasında GCMA ( Global Coaching and Mentoring Alliance) ve (AC)  Uluslararası Association for Coaching® ünvanlarımı alarak, Profesyonel Bir Meslek olarak Koçluk Eğitimi,Yaşam Koçluğu, Psikoloji Uzmanlık Eğitimi ve NLP Practitioner eğitimlerimi tamamladım.
 
Aldığım eğitimlerim sonrasında 2022 yılında koçluk faaliyetlerime resmi olarak Gizil Koçluk Ve Danışmanlık Hizmetleri adı altında devam ediyorum.
Siz değerli danışanlarıma hizmet verdiğim başlıca alanlar; Bireysel ve Kurumsal Koçluk Hizmetleri, Çalışan Bağlığı, İş ve Yaşam dengesi, Kurumsal Eğitimler
 
Kurumsal hayatım boyunca ve kendi özel yaşamım boyunca  iletişim kurduğum her bir bireyden bir şeyler öğrenip, onlara bir şey katmak bana hep enerji verdi. Şimdi ise bu enerjiyi hizmete dönüştürmek benim en temel amaçlarımdan birisi.

70df2abb-35c9-42a3-b804-6617d728d40a.JPG
bottom of page